Obloukové světlíky

Zajišťujeme výrobu a montáž pásových obloukových světlíků s hliníkovou konstrukcí. K prosklení světlíků jsou použity polykarbonátové desky s UV stabilizací. Ventilace světlíků je zajištěna otvírkami, které jsou ovládány mechanicky nebo elektropohony.

Více informací

Sedlové světlíky

Dodáváme a montujeme sedlové světlíky. Nosná žebra světlíků jsou ze svařovaných hliníkových profilů. K prosklení světlíků jsou použity polykarbonátové desky s UV stabilizací. Větrací křídla se ovládají pomocí elektrických otvíračů.

Více informací

Bodové světlíky

Bodové světlíky se používají v průmyslové i v občanské výstavbě k prosvětlení a otvětrání prostor. Dodáváme a montujeme bodové světlíky ARTUS Composite Glass (ACG). Jedná se o světlíky s novým designem a funkčností. Parametry bodových světlíků: Ug od 0,63W/m2K, Uw od 0,9W/m2K. Manžety jsou vyrobeny z tvrzeného PVC nebo ocelového pozinkovaného plechu.

Více informací

Rekonstrukce světlíků

Provádíme rekonstrukci stávajících sedlových světlíků. Nové prosklení je z polykarbonátových desek s UV stabilizací. PC desky jsou upevněny pomocí Al lišt s těsněním, ostatní klempířské prvky jsou provedeny z Al plechů.

Více informací

Požární odvětrání

SOZ - samočinné odvětrací zařízení pro odvod tepla a kouře. Samočinné odvětrací zařízení pro odvod tepla a kouře je aplikováno do střešního pláště stavby nebo přímo do pásového světlíku. Všechny námi montované RWA klapky jsou vyzkoušeny na spolehlivost, pevnost a požární odolnost státní zkušebnou a získaly certifikát pro použití k požárnímu odvětrání.

Více informací

Prosvětlovací pásy

Prosvětlení stěn průmyslových objektů provádíme pomocí:

  • PC prosvětlovacích panelů RODECA®
  • polykarbonátových desek, které jsou namontovány na podpůrnou konstrukci, lemování a spoje jsou zajištěny pomocí hliníkových profilů.

Více informací

Opláštění ocelových konstrukcí

Provádíme opláštění ocelových konstrukcí. K opláštění lze použít polykarbonátové desky, tvrzené PVC-Ondex nebo trapézový plech.

Více informací

Atypická prosklení

Na zakázku vyrobíme a namontujeme přístřešky a markýzy včetně ocelové nebo hliníkové konstrukce. Polykarbonátové desky lze použít na opláštění spojovacích tunelů nebo chodeb.

Více informací